Nasze balustrady metalowe

9. Balustrada z blachy perforowanej w wykonaniu z mocowaniem bocznym

Balustrady balkonowe nowoczesne, mają jedną, bardzo ważną cechę, którą bezwzględnie powinny się wyróżniać. Mowa tutaj oczywiście o gładkich zakończeniach. Nie oznacza to jednak, że krawędzie balustrady nie mogą być kanciaste – chodzi przede wszystkim o wysoką jakość szlifu. Z kolei jeśli mamy do czynienia z balustradą balkonową szklaną, niezbędne jest zadbanie o jakość szkła wykorzystanego do jej stworzenia. Powinno być ono odporne na działanie najróżniejszych czynników zewnętrznych. Nie zapominajmy o tym, że balustrady są elementami, które znajdują się w dużej mierze na zewnątrz. Szkło powinno być zatem odporne na działanie zarówno bardzo niskich, jak i wysokich temperatur. 

19. Balustrady metalowe francuskie z pionowym klasycznym wzorem Radom Warszawa

Nie każdy jest w stanie sobie wyobrazić, jak dokładnie wygląda balustrada francuska. Najprościej rzecz ujmując, jest to nic innego, jak połączenie dużych, najczęściej szklanych drzwi oraz barierki, która stanowi jednocześnie element dekoracyjny, jak i zabezpieczający. Istotne jest jednak to, że balkon francuski, w odróżnieniu od logii czy innego rodzaju balkonu, nie powiększa danego pomieszczenia. Nie oznacza to jednak, że balustrady francuskie nie tworzą dodatkowej przestrzeni. Należy jednak rozgraniczyć słowa pomieszczenie i przestrzeń.

32. Balustrada harfa- wypełnienie pionowe pręty stalowe 20x20 mm.

Balustrady przy schodach pełnią różnorodne funkcje, jednak zdecydowanie najważniejszą z nich jest ta, związana z bezpieczeństwem. Nie można jednak zapominać o tym, że balustrady schodowe, poza tym, że mają zagwarantować nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa, powinny też wyglądać estetycznie i być idealnie dopasowane do wystroju danego wnętrza. Jakie zatem wyróżniamy rodzaje balustrad schodowych i czym się one charakteryzują? Sprawdźmy!

11.Poręcz przyścienna z profila 40x40 z podświetlaniem led

Standardowe pochwyty zarówno metalowe jak i drewniane zapewniają bezpieczeństwo podczas wchodzenia i schodzenia.  Mocowanie do ścian zapewniają możliwość przytrzymania się osobą starszym.  Pochwyty możemy wykonać zarówno w wersji cało metalowej jak i jako połączenie drewna z stalą. Dodatkowo podłączenie oświetlenia Led pozwoli dodać nietuzinkowego wyglądu . Wielokrotnie w klatkach schodowych wymagana jest odpowiednia szerokość przejścia.  Na przeciw wychodzimy z pomysłem indywidualnej poręczy wpuszczanej w ścianę. 

Wzory balustrad metalowych

wzór 1

Balustrada metalowa z wypełnieniem poziomym z profila stalowego 20×20

wzór 2

Balustrada metalowa z wypełnieniem poziomym z profila stalowego 20×20

wzór 3

Balustrada metalowa z wypełnieniem pionowym z profila stalowego 20×20

wzór 4

Balustrada metalowa z wypełnieniem poxziomym z profila stalowego 80×20

wzór 5

Balustrada metalowa z wypełnieniem pionowym z profila stalowego 20×20

wzór 4a

szło

Jak powstaje Twoja balustrada

01

Kontakt

Zadzwoń i umów się
z nami na bezpłatny pomiar

02

Pomiar

Na miejscu wykonujemy pomiart, uzgadniamy wersje wykonania, doradzamy, wyceniamy. Wszystko potwierdzamy formularzem pomiaru do akceptacji klienta.

03

Wizualizacja 3D

Przygotowujemy wizualizację 3D balustrady. Na tym etapie możemy jeszcze nanieść zmiany wg. życzenia klienta.

04

Realizacja

Po akceptacji ostatecznej wersji balustrady przechodzimy do realizacji.

05

Ustalenia

Klient na każdym etapie jest informowany o postępie prac. Ostateczny termin montażu jest uzgadniany z kilkudniowy, wyprzedzeniem.

06

Montaż

Montaż wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Zakończenie prac potwierdzamy protokołem odbioru.

Wzory pochwytów

Pochwyt 40x40

Pochwyt z profila 15×15 w standardowej wersji

Pochwyt dębowy 40x40

Pochwyt z profila 15×15 w przedłużanej wersji

Pochwyt 40x20

Pochwyt wykonany z giętego płaskownika

Pochwyt 60x40

Pochwyt wystający w postaci prostokątnego wypustu

Kolory lakieru

Dostępne wszystkie kolory z palety RAL. Przykłady najczęściej stosowanych kolorów:

RAL 9003

biały

RAL 9005

czarny

RAL 7016

antracyt

Wzornik kolorów RAL

*pozostałe kolory z palety RAL są dostępne bez dodatkowych opłat.

W celu zapewnienia jak najwyższej jakość pokrycia lakierniczego, stosujemy farbę o drobnej strukturze – gwarantuje ona idealne odwzorowanie koloru w każdym świetle i doskonale sprawdza się w długotrwałym użytkowaniu!

Zadzwoń już dziś!

690 380 142

Balustrady metalowe malowane proszkowo- gdzie sie sprawdzą?

Barierki metalowe to innowacyjna opcja wybierana zarówno do wnętrz, na przykład do zabezpieczenia schodów, jak i do zewnętrznych części budowli, czyli do zabezpieczenia tarasu lub balkonu. Balustrady malowane wybierane są do nowoczesnych wnętrz, często w przypadku kupna nowego domu w stanie deweloperskim, a także do domów kilkuletnich, które zasłużyły już na odświeżenie wyglądu.

 

Z czego powstają balustrady metalowe?

 

Balustrady, które proponujemy, wykonane są z wysokiej jakości certyfikowanej stali. Częstokroć Klienci życzą sobie połączenia stali z drewnem i takie realizacje również mamy na swoim koncie. Ten typ balustrad pozwala na niemal nieograniczone kształty i formy, dlatego jest tak chętnie wybierany. Różnorodność wzorów wypełnień umożliwia stworzenie całkowicie indywidualnego projektu balustrady, przy projektowaniu którego stawiamy nie tylko na funkcjonalność, ale także na estetykę naszych produktów. Oferujemy również profesjonalną pomoc w wyborze formy oraz koloru balustra

14. Balustrada harfa wykonana z profili metalowych z poręczą w kolorze złotym balustrada zamontowana w Radomiu

Wyróżnia nas
jakość wykonania

21. Balustrada metalowa francuska z pionowym wypełnieniem