Balustrady balkonowe

Balustrady balkonowe w naszej ofercie

Nowoczesne  rozwiązania wychodzą naprzeciw osobom znudzonym pospolitymi balustradami schodowymi. Oznacza to, że nie musisz już ograniczać się do balustrad w kolorze stali nierdzewnej, a możesz dopasować swoje balustrady do kolorystyki reszty pomieszczenia.

balustrady ażurowe

Nowoczesne

Balustrady balkonowe

Minimalizm

Balustrady metalowe malowane proszkowo – gdzie się sprawdzą?

Barierki metalowe to innowacyjna opcja wybierana zarówno do wnętrz, na przykład do zabezpieczenia schodów, jak i do zewnętrznych części budowli, czyli do zabezpieczenia tarasu lub balkonu. Balustrady malowane wybierane są do nowoczesnych wnętrz, często w przypadku kupna nowego domu w stanie deweloperskim, a także do domów kilkuletnich, które zasłużyły już na odświeżenie wyglądu.

Z czego powstają balustrady malowane proszkowo?

Balustrady, które proponujemy, wykonane są z wysokiej jakości certyfikowanej stali. Częstokroć Klienci życzą sobie połączenia stali z drewnem i takie realizacje również mamy na swoim koncie. Ten typ balustrad pozwala na niemal nieograniczone kształty i formy, dlatego jest tak chętnie wybierany. Różnorodność wzorów wypełnień umożliwia stworzenie całkowicie indywidualnego projektu balustrady, przy projektowaniu którego stawiamy nie tylko na funkcjonalność, ale także na estetykę naszych produktów. Oferujemy również profesjonalną pomoc w wyborze formy oraz koloru balustra

Najważniejsze informacje:

Jak powstaje Twoja balustrada

01

Kontakt

Zadzwoń i umów się
z nami na bezpłatny pomiar

02

Pomiar

Na miejscu wykonujemy pomiart, uzgadniamy wersje wykonania, doradzamy, wyceniamy. Wszystko potwierdzamy formularzem pomiaru do akceptacji klienta.

03

Wizualizacja 3D

Przygotowujemy wizualizację 3D balustrady. Na tym etapie możemy jeszcze nanieść zmiany wg. życzenia klienta.

04

Realizacja

Po akceptacji ostatecznej wersji balustrady przechodzimy do realizacji.

05

Ustalenia

Klient na każdym etapie jest informowany o postępie prac. Ostateczny termin montażu jest uzgadniany z kilkudniowy, wyprzedzeniem.

06

Montaż

Montaż wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Zakończenie prac potwierdzamy protokołem odbioru.

vorosteel balustrady

690 380 142

Zadzwoń już dziś!

Balustrady metalowe- realizacje