Loft styl

Nowoczesne

Drzwi,ścianki i meble loft

Indiustralne

Styl loftowy

Dla osób szukających ucieczki od przepychu i zbędnych ozdób powstał styl industrialny, czyli loft. Mieszkania loftowe są niezwykle funkcjonalne, a także przyjemne dla oczu. Pozwalają na chwilę skupienia i relaksu, ponieważ nie rozpraszają krzykliwym wystrojem. Jeśli styl loftowy to coś, co Cię interesuje, sprawdź koniecznie naszą ofertę.

Na czym polega styl loftowy?

Styl loftowy charakteryzuje się uwidocznieniem materiałów konstrukcyjnych, między innymi drewna, cegły, betonu i szkła. W stylu loftowym często łączy się drewno ze szkłem oraz ze stalą. Czarna stal i czyste, surowe drewno to materiały, które zawsze się obronią i nadadzą wnętrzu świetnego klimatu. Zatem styl industrialny (przemysłowy), przeznaczony jest dla tych, którzy stawiają na prostotę i nieskomplikowane dekoracje.

Drzwi w stylu loftowym

Drzwi do domów i mieszkań urządzonych w stylu loftowym muszą wyglądać  surowo i naturalnie. Takie drzwi możesz zaprojektować według swoich potrzeb i zamówić u naszych fachowców. Pamiętaj, że styl industrialny lubi jasne przestrzenie, dlatego warto też zadbać o szybę, która wpuści jeszcze więcej światła. Proponujemy grube laminowane szkło, które dodatkowo możemy zabarwić według Twojego pomysłu. Cały projekt realizujemy wspólnie z Klientem, w oparciu o dokładne informacje i konsultacje tak, aby efekt końcowy w całości odzwierciedlał pierwotną wizję.

Ścianki loft

Choć styl loftowy stawia na duże i przestronne pomieszczenia, czasem warto też oddzielić daną przestrzeń ścianką. Aby nie stwarzać zbyt ciężkiej zabudowy, dobrze jest pomyśleć nad ścianką pasującą do całego wnętrza. Możemy wykonać dowolną ściankę industrialną, która będzie równocześnie elementem ozdobnym i praktycznym, jak przystało na styl przemysłowy. Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów, choć sami również chętnie udzielimy rady w kwestii wyboru ścianki. Wykonujemy ścianki ze szkła i stali,  całość może przybrać różną formę oraz kolorystykę – Ty decydujesz, jaki będzie jej ostateczny wygląd.

Najważniejsze informacje:

Zadzwoń już dziś!

690 380 142

Wzory

Projekty naszych drzwi i ścianek loftowych