Schody metalowe zewnętrzne

Schody metalowe zewnętrzne

Wykonujemy schody jako wewnętrzne i zewnętrzne zarówno jako schody proste, schody zabiegowe jak i schody spiralne . Konstrukcja schodów jest dobierana do upodobań klienta i możliwości technicznych. Wielokrotnie schody samonośne metalowe są elementem wyposażenia wnętrza tworząc niepowtarzalny design poprzez indywidualne podejście do projektu. Nowatorskie rozwiązania w aranżacjach wnętrz inspirują nas do coraz to ciekawszych projektów schodów , a każdy z nich dopracowany jest w każdym calu.

 

Wykonujemy

Schody

Metalowe

Konstrukcja schodów

Konstrukcja schodów to stal certyfikowana poddawany precyzyjnym procesom obróbczym a następnie piaskowana i lakierowana proszkowo. Tylko technologia lakierowania proszkowego zapewnia trwałość na lata . Stalowa konstrukcja schodów zapewnia stabilność i nie generuje “skrzypienia” pomimo upływu lat. Konstrukcja schodów może być w wersji z policzkami tzw. schody policzkowe w wykonaniu z ekonomicznym z blachy jak i spawanym z profili stalowych. Nowoczesne schody bardzo często konstruowane są w wersji jedno belkowej zarówno jako schody proste jak i schody proste dwubiegowe. Schody kręcone możemy zaprojektować standardowo z pionową osią obrotu jak i z pochyłą dla zastosowań dla małych klatek schodowych tzw.: schody 1m2.

Balustrady na schody

Balustrady schodów które są nieodzownym elementem schodów, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania a zarazem tworzą całość która nadaje niepowtarzalnego klimatu. Schody wyposażamy w poręcz umożliwiającą komfortowe korzystanie zarówno przez dzieci jak i przez osoby starsze. Wiecej o balustradach –Balustrady ażurowe

Stopnie na schody zewnętrzne

Balustrady schodów które są nieodzownym elementem schodów, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania a zarazem tworzą całość która nadaje niepowtarzalnego klimatu. Schody wyposażamy w poręcz umożliwiającą komfortowe korzystanie zarówno przez dzieci jak i przez osoby starsze.

Najważniejsze informacje:

690 380 142

Zadzwoń już dziś!

Realizacje

Nasze  wybrane  realizacje schodów

Wizualizacje

Nasze wizualizacje  schodów