Balustrady ażurowe

Odtwórz wideo
Katalog video najczęsciej wybieranych wzorów

Nowoczesne

Balustrady ażurowe

Wycinane
Najważniejsze informacje:
01
Nowoczesne technologie, nieograniczone możliwości

Dzięki najnowszym technologią projektowania 3d i wycinania CNC firma Vorosteel jest wstanie sprostać najbardziej designerskim wyznaniom w projektowaniu i produkcji balustrad wycinanych laserowo.

02
Projekt
i wizualizacja

Dobry projekt to najlepszy fundament do sukcesu. Wszystkie balustrady ażurowe traktujemy indywidualnie, każdy projekt tworzymy od podstaw wg. wymagań klienta. Możemy zaprojektować balustradę według naszych wzorów lub szkiców dostarczonego przez klienta.

03
Standardowo każdy klient otrzymuje
projekt 3d

Zmiana wstępnie ustalonego wzoru, kolorystyki, systemu mocowania i wykończenia drewnem na tym etapie niema ograniczeń. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

04
Wykonanie
i montaż

Wycinamy balustrady z blachy stalowej w grubościach od 3 mm do 10 mm. Wzory wycinane są za pomocą bardzo precyzyjnej obróbki CNC, a trwałość na lata zapewnia piaskowanie, cynkowanie i malowanie proszkowe.

Montaż ostateczny balustrady ażurowej zawsze uzgadniamy z klientem i wykonujemy w dogodnym dla niego terminie. Najwyższe standardy montażu, dbałość o elementy wykończenia wnętrza i bezpieczeństwo domowników są dla nas najważniejsze. 
 
vorosteel balustrady

690 380 142

Zadzwoń już dziś!

Realizacje

Nasze realizacje balustrad ażurowych

Nie znalazłeś interesującego Cię wzoru?
Narysujemy go dla Ciebie.
Napisz do nas.

biuro[@]vorosteel.pl