Balustrady ażurowe

Balustrady ażurowe

Wiele nowoczesnych rozwiązań łączy funkcjonalność z estetyką. Takie są również barierki ażurowe, które pozwalają na wniesienie świeżości do wnętrza z zachowaniem bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

 

Nowoczesne

Balustrady ażurowe

Balustrady ażurowe – współczesny trend

Wiele nowoczesnych rozwiązań łączy funkcjonalność z estetyką. Takie są również barierki ażurowe, które pozwalają na wniesienie świeżości do wnętrza z zachowaniem bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Balustrady wykonane z wytrzymałej i odpornej na eksploatacje stali sprawiają, że klatka schodowa nigdy nie straci uroku. Balustrada ażurowa to nie tylko designerski panel wycinany laserowo, ale równocześnie minimalistyczny stalowy lub drewniany pochwyt zdobiący całość. Nasze barierki nadają się idealnie do nowoczesnych oraz klasycznych schodów. Dzięki wielu modelom i możliwościom potrafimy dopasować naszą balustradę  do każdego typu schodów.

Balustrada ażurowa

Balustrada ażurowa jest  wykonane z wytrzymałej i odpornej na eksploatacje stali, malowanie proszkowe sprawi że  klatka schodowa nigdy nie straci uroku. Balustrada ażurowa to nie tylko designerski panel wycinany laserowo, ale równocześnie minimalistyczny stalowy lub drewniany pochwyt zdobiąca całość. Nasze barierki nadają się idealnie do nowoczesnych oraz klasycznych schodów. Dzięki wielu modelom i możliwościom, potrafimy dopasować naszą balustradę ażurową do każdego typu schodów

Realizacje

Nasze realizacje balustrad ażurowych

Najważniejsze informacje:
01
Nowoczesne technologie, nieograniczone możliwości

Dzięki najnowszym technologią projektowania 3d i wycinania CNC firma Vorosteel jest wstanie sprostać najbardziej designerskim wyznaniom w projektowaniu i produkcji balustrad wycinanych laserowo.

02
Projekt
i wizualizacja

Dobry projekt to najlepszy fundament do sukcesu. Wszystkie balustrady ażurowe traktujemy indywidualnie, każdy projekt tworzymy od podstaw wg. wymagań klienta. Możemy zaprojektować balustradę według naszych wzorów lub szkiców dostarczonego przez klienta.

03
Standardowo każdy klient otrzymuje
projekt 3d

Zmiana wstępnie ustalonego wzoru, kolorystyki, systemu mocowania i wykończenia drewnem na tym etapie niema ograniczeń. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

04
Wykonanie
i montaż

Wycinamy balustrady z blachy stalowej w grubościach od 3 mm do 10 mm. Wzory wycinane są za pomocą bardzo precyzyjnej obróbki CNC, a trwałość na lata zapewnia piaskowanie, cynkowanie i malowanie proszkowe.

Montaż ostateczny balustrady ażurowej zawsze uzgadniamy z klientem i wykonujemy w dogodnym dla niego terminie. Najwyższe standardy montażu, dbałość o elementy wykończenia wnętrza i bezpieczeństwo domowników są dla nas najważniejsze. 
 
vorosteel balustrady

690 380 142

Zadzwoń już dziś!