O nas

0
Lat doświadczenia
0 %
Zadowolonych klientów

Firma Vorosteel wykonuje i montuje: balustrady ażurowe , balustrady szklane, wewnętrzne i zewnętrzne, schody nowoczesne oraz  ścianki szklane i drzwi loft. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza sprawiają, że stal nie ma przed nami żadnych tajemnic. Bardzo często łączymy swoje wyroby ze szkłem czy drewnem, tworząc oryginalne i nieprzeciętne rozwiązania.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, zawsze starając się dostosować do wymagań klienta. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie zlecenia. Przede wszystkim pomagamy w doborze odpowiedniej koncepcji oraz rozwiązania materiałowego. Po dokonaniu pomiarów, wykonujemy wstępny projekt, który jest przedstawiany klientowi do akceptacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o dowolnej porze dnia. Wykonujemy pomiary oraz wycenę u klienta bezpłatnie.

Naszą prace cechuje solidność i staranność wykonania. Co najważniejsze, trwałość w trakcie eksploatacji poparta jest naszą gwarancją. Zapraszamy do naszej firmy!

Dlaczego my?

Zależy Ci na najwyższe jakości? Wybór może być tylko jeden

doświadczenie

Doświadczenie

Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą. Wieloletnie doświadczenie obróbki metali pozwala nam realizować główny cel naszej działalności, jest to zbudowanie silnej marki kojarzonej z najwyższą jakością w zakresie produkji konstrukcji stalowych.

solidność

Specjalizacja

Naszą specjalnością są balustrady i  schody. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Bez względu na rodzaj i wielkośc zlecenia najważniejsza jest dla nas terminowa realizacja. Satysfakcja klijenta jest dla nas największą nagrodą.

opinie vorosteel

Jakość

Produkcje balustrad i schodów realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami czego razultatem jest produkcja zgodna z normą ISO 9001

Pozytywne opinie o firmie Vorosteel
Vorosteel opinie jako o firnie wykonującej schody i balustrady

Potrzebujesz balustrady?

Czas jest dla Ciebie kluczowy? Dla nas też! Nasze doświadczenie i profesjonalizm – to najlepsza droga do szybkiej realizacji Twojej inwestycji.

Napisz lub zadzwoń