Panele ażurowe

Panele ażurowe

Projektujemy i wykonujemy panele ażurowe  które uzupełniamy różnymi wzorami i zarówno wycinanymi laserowo jak i spawanymi. Ścianki działowe ażurowe znajdują idealnie zastosowanie jako ozdobny parawan ażurowy. Skutecznie oddziela lub dzieli nowocześnie kreowane pomieszczenia. Ścianki także idealnie sprawdzą się w ogrodzie. Zarówno jako panel dekoracyjny jak i zacienienie w upalne dni.

Nowoczesne

Panele ażurowe

Wycinane

Ścianki ażurowe

 

Projektujemy i wykonujemy ścianki dekoracyjne które uzupełniamy panelami ażurowymi zarówno wycinanymi laserowo jak i spawanymi. Ścianki działowe ażurowe znajdują idealnie zastosowanie jako ozdobny parawan ażurowy. Skutecznie oddziela lub dzieli nowocześnie kreowane pomieszczenia. Ścianki także idealnie sprawdzą się w ogrodzie. Zarówno jako panel dekoracyjny jak i zacienienie w upalne dni.

Panele ścienne

Mają głównie role dekoracyjną, ażurowy panel ozdobny w zupełności może zstąpić klasyczny obraz. Dodatkowe podświetlenie i dopasowanie do nowoczesnego wnętrza podkreśli charakter. Wykonujemy zarówno panele ścienne ażurowe drewniane jak i metalowe.

Panele ogrodzeniowe

Jesteśmy producentem i dostawcą paneli ażurowych które znajdują także zastosowanie jako wypełnienia ogrodzeń . Panele wycinamy według swojego katalogu wzorów paneli jak i indywidualnie wg. projektu klienta.

Panele ażurowe dekoracyjne możemy dostarczyć w wersji surowej jak i obrobionej – cynkowanej i malowanej proszkowo.

Najważniejsze informacje:

690 380 142

Zadzwoń już dziś!

Kolekcja paneli ażurowych

Nasze realizacje paneli ażurowych