Balustrady szklane

Balustrady szklane

Klasyka zawsze się obroni – to hasło jest znane niemal każdemu. Podpisujemy się pod nim i dlatego proponujemy wykończenie schodów i balkonów barierkami szklanymi. W naszym wydaniu klasyczne balustrady zyskują także nowoczesny wygląd. Sam oceń, czy to właśnie szklane balustrady będą idealnym rozwiązaniem do wykończenia Twoich schodów i balkonu.

Balustrady szklane bez widocznych uchwytów jako balustrady balkonowe montowane w Radomiu

Nowoczesne

Balustrady szklane

Dlaczego balustrady szklane?

Balustrady szklane polecane są do domów, w których ceni się minimalizm i nowoczesność.

Dodatkowo balustrady szklane są niezwykle bezpieczną opcją, ponieważ zasłaniają całą przestrzeń między podłożem a poręczą.

Szkło, z jakiego wykonujemy nasze balustrady, jest najwyższej jakości – laminowane bądź hartowane i laminowane – oba warianty są całkowicie bezpieczne oraz funkcjonalne, w wyglądzie niczym nie różnią się od zwykłego szkła, natomiast w razie zbicia balustrady zatrzymują swój pierwotny kształt i nie rozbijają się na kawałki.

Balustrady schodowe szklane są również polecane dla osób, które lubią otwarte przestrzenie i nie chcą zdecydować się na inne, wyraźniejsze balustrady. Dzięki możliwości wyboru koloru Twoje nowe balustrady szklane wpiszą się idealnie w stylistykę domu i nadadzą mu subtelny charakter.

Balustrady szklane wykonujemy w dwóch wersjach: jako całoszklane samonośne (bez słupków) oraz w połączeniu z słupkami ze stali nierdzewnej lub malowanej proszkowo. Do produkcji balustrad używamy głównie dwóch rodzajów szkła: bezpieczne klejone laminowane VSG albo hartowane laminowane VSG/ESG. Krawędzie szkła mogą być szlifowane lub polerowane, w zależności od wyboru inwestora. Szkło mocujemy zaciskowo, punktowo oraz w profilach aluminiowych.

Najważniejsze informacje:

Zadzwoń już dziś!

690 380 142