Balustrada harfa

Balustrada typu harfa

Nowoczesne  trend który coraz częściej jest wybierany przez klientów . Pionowe elementy metalowe stwarzają efekt nowoczesności i minimalizmu.  Pionowe lamele schodowe wykonujemy z profili kwadratowych lub rurek.  Pionowe elementy możemy mocować bezpośrednio do betonowych elementów konstrukcyjnych domu lub za pomocą poziomych wzorników. 

Balustrada harfa- w pionowe pręty stalowe 20x20 mm.

Nowoczesna

Balustrada typu harfa

Balustrady z lameli  malowane proszkowo – gdzie się sprawdzą?

Barierki metalowe to innowacyjna opcja wybierana zarówno do wnętrz, na przykład do zabezpieczenia schodów, jak i do zewnętrznych części budowli, czyli do zabezpieczenia tarasu lub balkonu. Balustrady malowane wybierane są do nowoczesnych wnętrz, często w przypadku kupna nowego domu w stanie deweloperskim, a także do domów kilkuletnich, które zasłużyły już na odświeżenie wyglądu.

Z czego powstają balustrady  z lameli ?

Balustrady, które proponujemy, wykonane są z wysokiej jakości certyfikowanej stali. Pionowe elementy wykonujemy zarówno z profili kwadratowych jak i rurek .  . Różnorodność wzorów wypełnień umożliwia stworzenie całkowicie indywidualnego projektu balustrady, przy projektowaniu którego stawiamy nie tylko na funkcjonalność, ale także na estetykę naszych produktów. Oferujemy również profesjonalną pomoc w wyborze formy oraz koloru balustrad.

Najważniejsze informacje:

Balustrady typu harfa - realizacje

Zadzwoń już dziś!

690 380 142

Jak powstaje Twoja balustrada

01

Kontakt

Zadzwoń i umów się
z nami na bezpłatny pomiar

02

Pomiar

Na miejscu wykonujemy pomiart, uzgadniamy wersje wykonania, doradzamy, wyceniamy. Wszystko potwierdzamy formularzem pomiaru do akceptacji klienta.

03

Wizualizacja 3D

Przygotowujemy wizualizację 3D balustrady. Na tym etapie możemy jeszcze nanieść zmiany wg. życzenia klienta.

04

Realizacja

Po akceptacji ostatecznej wersji balustrady przechodzimy do realizacji.

05

Ustalenia

Klient na każdym etapie jest informowany o postępie prac. Ostateczny termin montażu jest uzgadniany z kilkudniowy, wyprzedzeniem.

06

Montaż

Montaż wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Zakończenie prac potwierdzamy protokołem odbioru.

Kolejna balustrada tym razem wewnętrzna pionowa balustrada harfa zdobiąca schody drewniane na betonie . Pionowe elementy w formie lameli od sufitu do stopnia zostały wykonane z profili stalowych kwadratowych . Możemy także stworzyć balustrady z rurek i prostokątów. Ta nowoczesne barierka harfa to nowość ostatnich miesięcy i trend który zadowala coraz większe grono klientów. Schody z balustradą harfą idealnie pasują do wnętrz zarówno nowoczesnych jak i loftowych. Prostota i minimalizm pionowo zamontowanych tralek- lameli to ponadczasowy design.